statystyki szczegółowe

Aktualności

Przegrany mecz z Kotwicą Kołobrzeg

• autor: _kryst_, 2013-02-24 20:30

W piątek 22 lutego nasza drużyna, przebywająca na obozie przygotowawczym w Sianożętach, rozegrała drugie spotkanie kontrolne. Rywalem drużyny Iskry była ekipa Kotwicy Kołobrzeg. (więcej o meczu w rozwinięciu)

Nasi zawodnicy zmierzyli się z Kotwicą Kołobrzeg, w ramach jednostki treningowej. Drużyna gospodarzy okazała się zbyt silnym rywalem pokonując naszą osłabioną kadrowo drużynę 5:3. Iskra w pierwszej połowie dominowała, stwarzając sobie doskonałe sytuacje, jednak spośród kilku wykorzystała tylko dwie, dlatego ta część meczu zakończyła się wynikiem 2:1 dla Brzezinki.

W drugiej połowie inicjatywę przejęli miejscowi, którzy strzelili 3 bramki doprowadzając do wyniku 2:4. Nasi zawodnicy po okresie słabszej gry i "zimnym prysznicu" w postaci 3 bramek otrząsnęli się, a kontaktowego gola strzelił Bartłomiej Mika.

Piłkarze Brzezinki próbując doprowadzić do remisu, postawili wszystko na jedną kartę osłabiając obronę kosztem formacji ofensywnych. Po jednej z kontr w końcówce meczu Iskra straciła 5 bramkę, a miejscowi ustalili tym samym wynik spotkania.

Bramki dla naszej drużyny: Bartłomiej Mika (2) oraz bramka samobójcza.

Skład Iskry:

Michał Łaski (50 minut) - Paweł Maciesza, Mateusz Mędrysa, Jarosław Kulczyk, Michał Mędrysa, Przemysław Włoch, Bartłomiej Ryś, Jakub Bieda, Dawid Skiernik - Bartłomiej Mika, Piotr Maciesza oraz Robert Nydra i Łukasz Herma.