Aktualności

Inauguracja Młodzików

• autor: szewi1946, 2013-04-20 22:26

Pierwszy Mecz drużyny Młodzików

W Piątek tj. 19.04.2013r, rundę wiosenną rozpoczeła drużyna Młodzików. Drużynę po raz pierwszy w ligowych zmaganiach poprowadził nowy trener Dawid Szewczuk zastępując na ławce trenerskiej Patryka Cienkosza który odszedł do drużyny Soły Oświęcim. Mecz rozoczoł się od mocnego uderzenia Gości którzy mocno zaatakowali bramkę strzeżoną przez Filipa Płonkę lecz Nasz bramkarz spisywał się bez zarzutów i stanowił barierę nie do przejścia dla drużyny Soły. Z upływem czasu mecz zaczoł się wyruwnywać i duża część pierwszej połowy była rozgrywana w środkowej części boiska. W drugiej połowie mecz znacznie się ożywił i było więcej sytuacji pod bramkowych z jednej jak i drugiej strony. Po ładnej akcji prawą stroną Solarze objeli prowadzenie. Młodzi zawodnicy Iskry nie składali broni i do konca walczyli o zmiane rezultatu , najlepszą okaazję ku temu miał Patryk Gołąb ale niewykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Soły. Chwilę po tej akcji sędzia skończył mecz a i Soła wygrała na z Iskra 1:0.

dziękujemy Wszystkim zawodnikom za walkę i zaangarzowanie :)