Aktualno¶ci

Pierwsze punkty M³odzików

• autor: szewi1946, 2013-05-21 08:30

Pierwsze Punkty M³odzików

W poniedzia³kowe popo³udnie dru¿yna M³odzików Iskry Brzezinki rozgrywa³a zaleg³y mecz z Przeciszowi± Przeciszów. Wiêcej w rozwiniêciu.....

Mecz odby³ siê w sprzyjaj±cych dla zawodników warunkach , boisko by³o ¶wietnie przygotowane do gry wiêc nie pozosta³o nic innego jak tylko wyj¶æ na murawê i walczyæ od pierwszego do ostatniego gwizdka sêdziego. Tak te¿ uczynili zawodnicy Iskry którzy ju¿ na pocz±tku zamknêli rywala na jego po³owie stwarzaj±c sobie dogodne okazjê do zdobycia bramki. Pierwsza z nich ju¿ da³a prowadzenie Iskrze , z rzutu ro¿nego pi³kê dobrze dogra³ Rafa³ Wilkosz a kapitan dru¿yny  Marek Czarnik piêknym strza³em z g³owy wyprowadzi³ swoj± dru¿ynê na prowadzenie. Iskra nie zwalnia³a têpa i ju¿ parê minut pózniej by³o 2:0 kiedy to indywidualna akcj± popisa³ siê Rafa³ Wilkosz i strza³em w samo okienko z 15 metrów nie da³ szans bramkarzowi z Przeciszowa. Ten sam zawodnik podwy¿szy³ rezultat chwilê pózniej kiedy to po kilku podaniach sam wjecha³ w pole karne i strza³em w krótki róg pokona³ bramkarza. Zawodnikom Iskry nada³ by³o ma³o i w tej po³owie pokonali bramkarza Przeciszowi jeszcze dwukrotnie za spraw± Patryka Go³êbia oraz Adriana Ma³eckiego którzy ³adnymi uderzeniami po sk³adnych akcjach zdobyli swoje bramki. Tak wiêc do przerwy Iskra prowadzi³a 5:0.

Po zmianie stron nadal na boisku panowa³a dru¿yna z Brzezinki ale nie potrafi³a podwy¿szyæ prowadzenia a idealne  okazje ku temu mieli miedzy innymi : Marek Czarnik , Patryk Go³±b oraz Dawid Pañszczyk którzy zmarnowali swoje okazje ale pochwa³a nale¿y im siê za sytuacje jakie sobie stworzyli :) w tej po³owie jedyn± bramkê zdobyli go¶cie którzy wyprowadzili szybk± kontrê i mimo ¿e dobrze interweniuj±cy Borys Z³achoda powstrzyma³ pierwszy strza³ piêkna parad± to przy dobidcê by³ bez szans.

po meczu rado¶æ zawodników by³a ogromna:) by³y to pierwszy wygrany mecz w tej rundzie i napewno nie ostatni!!!!