LKS ISKRA Brzezinka | 1:4 | Starówka Nowy Sącz |
2015-09-13, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 5 | |||
|
Ostatnia kolejka 4 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Oświęcim |
dzisiaj: 102, wczoraj: 89
ogółem: 1 723 487
statystyki szczegółowe
Znamy już terminarz rozgrywek sezonu 2013/2014 w wadowickiej klasie okręgowej. Naszym pierwszym rywalem będzie ekipa Skawy Wadowice, z którą to zmierzymy się na wyjeździe.
Terminarz rozgrywek sezonu 2013/2014 przedstawia się następująco:
Kolejka 1 - 15 sierpnia
Nadwiślanin Gromiec | - | Zagórzanka Zagórze | |
KS Chełmek | - | Tempo Białka | |
Jałowiec Stryszawa | - | Brzezina Osiek | |
Skawa Wadowice | - | Iskra Brzezinka | |
Unia Oświęcim | - | Soła Łęki | |
Sosnowianka Stanisław Dolny | - | Babia Góra Sucha Beskidzka | |
Cedron Brody | - | Orzeł Balin | |
Górnik Brzeszcze | - | Przeciszovia Przeciszów |
Kolejka 2 - 17-18 sierpnia |
Zagórzanka Zagórze | - | Przeciszovia Przeciszów | |
Orzeł Balin | - | Górnik Brzeszcze | |
Iskra Brzezinka | - | Unia Oświęcim | |
Brzezina Osiek | - | Skawa Wadowice | |
Tempo Białka | - | Jałowiec Stryszawa | |
Nadwiślanin Gromiec | - | KS Chełmek | |
Sosnowianka Stanisław Dolny | - | Cedron Brody | |
Soła Łęki | - | Babia Góra Sucha Beskidzka |
Kolejka 3 - 24-25 sierpnia |
KS Chełmek | - | Zagórzanka Zagórze | |
Jałowiec Stryszawa | - | Nadwiślanin Gromiec | |
Skawa Wadowice | - | Tempo Białka | |
Unia Oświęcim | - | Brzezina Osiek | |
Cedron Brody | - | Soła Łęki | |
Przeciszovia Przeciszów | - | Orzeł Balin | |
Górnik Brzeszcze | - | Sosnowianka Stanisław Dolny | |
Babia Góra Sucha Beskidzka | - | Iskra Brzezinka |
Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września |
Zagórzanka Zagórze | - | Orzeł Balin | |
Soła Łęki | - | Górnik Brzeszcze | |
Iskra Brzezinka | - | Cedron Brody | |
Tempo Białka | - | Unia Oświęcim | |
Nadwiślanin Gromiec | - | Skawa Wadowice | |
KS Chełmek | - | Jałowiec Stryszawa | |
Sosnowianka Stanisław Dolny | - | Przeciszovia Przeciszów | |
Brzezina Osiek | - | Babia Góra Sucha Beskidzka |
Kolejka 5 - 4 września |
Jałowiec Stryszawa | - | Zagórzanka Zagórze | |
Skawa Wadowice | - | KS Chełmek | |
Unia Oświęcim | - | Nadwiślanin Gromiec | |
Cedron Brody | - | Brzezina Osiek | |
Górnik Brzeszcze | - | Iskra Brzezinka | |
Przeciszovia Przeciszów | - | Soła Łęki | |
Orzeł Balin | - | Sosnowianka Stanisław Dolny | |
Babia Góra Sucha Beskidzka | - | Tempo Białka |
Kolejka 6 - 7-8 września |
Soła Łęki | - | Orzeł Balin | |
Iskra Brzezinka | - | Przeciszovia Przeciszów | |
Brzezina Osiek | - | Górnik Brzeszcze | |
Tempo Białka | - | Cedron Brody | |
KS Chełmek | - | Unia Oświęcim | |
Jałowiec Stryszawa | - | Skawa Wadowice | |
Zagórzanka Zagórze | - | Sosnowianka Stanisław Dolny | |
Nadwiślanin Gromiec | - | Babia Góra Sucha Beskidzka |
Kolejka 7 - 14-15 września |
Skawa Wadowice | - | Zagórzanka Zagórze | |
Unia Oświęcim | - | Jałowiec Stryszawa | |
Cedron Brody | - | Nadwiślanin Gromiec | |
Górnik Brzeszcze | - | Tempo Białka | |
Przeciszovia Przeciszów | - | Brzezina Osiek | |
Orzeł Balin | - | Iskra Brzezinka | |
Sosnowianka Stanisław Dolny | - | Soła Łęki | |
Babia Góra Sucha Beskidzka | - | KS Chełmek |
Kolejka 8 - 21-22 września |
Zagórzanka Zagórze | - | Soła Łęki | |
Brzezina Osiek | - | Orzeł Balin | |
Tempo Białka | - | Przeciszovia Przeciszów | |
Nadwiślanin Gromiec | - | Górnik Brzeszcze | |
KS Chełmek | - | Cedron Brody | |
Skawa Wadowice | - | Unia Oświęcim | |
Iskra Brzezinka | - | Sosnowianka Stanisław Dolny | |
Jałowiec Stryszawa | - | Babia Góra Sucha Beskidzka |
Kolejka 9 - 28-29 września |
Unia Oświęcim | - | Zagórzanka Zagórze | |
Cedron Brody | - | Jałowiec Stryszawa | |
Górnik Brzeszcze | - | KS Chełmek | |
Przeciszovia Przeciszów | - | Nadwiślanin Gromiec | |
Orzeł Balin | - | Tempo Białka | |
Soła Łęki | - | Iskra Brzezinka | |
Sosnowianka Stanisław Dolny | - | Brzezina Osiek | |
Babia Góra Sucha Beskidzka | - | Skawa Wadowice |
Kolejka 10 - 5-6 października |
Zagórzanka Zagórze | - | Iskra Brzezinka | |
Brzezina Osiek | - | Soła Łęki | |
Nadwiślanin Gromiec | - | Orzeł Balin | |
KS Chełmek | - | Przeciszovia Przeciszów | |
Jałowiec Stryszawa | - | Górnik Brzeszcze | |
Skawa Wadowice | - | Cedron Brody | |
Tempo Białka | - | Sosnowianka Stanisław Dolny | |
Unia Oświęcim | - | Babia Góra Sucha Beskidzka |
Kolejka 11 - 12-13 października |
Cedron Brody | - | Unia Oświęcim | |
Górnik Brzeszcze | - | Skawa Wadowice | |
Przeciszovia Przeciszów | - | Jałowiec Stryszawa | |
Orzeł Balin | - | KS Chełmek | |
Soła Łęki | - | Tempo Białka | |
Iskra Brzezinka | - | Brzezina Osiek | |
Babia Góra Sucha Beskidzka | - | Zagórzanka Zagórze | |
Sosnowianka Stanisław Dolny | - | Nadwiślanin Gromiec |
Kolejka 12 - 19-20 października |
Babia Góra Sucha Beskidzka | - | Cedron Brody | |
Zagórzanka Zagórze | - | Brzezina Osiek | |
Tempo Białka | - | Iskra Brzezinka | |
Nadwiślanin Gromiec | - | Soła Łęki | |
Jałowiec Stryszawa | - | Orzeł Balin | |
Skawa Wadowice | - | Przeciszovia Przeciszów | |
Unia Oświęcim | - | Górnik Brzeszcze | |
KS Chełmek | - | Sosnowianka Stanisław Dolny |
Kolejka 13 - 26-27 października |
Górnik Brzeszcze | - | Babia Góra Sucha Beskidzka | |
Cedron Brody | - | Zagórzanka Zagórze | |
Przeciszovia Przeciszów | - | Unia Oświęcim | |
Orzeł Balin | - | Skawa Wadowice | |
Soła Łęki | - | KS Chełmek | |
Iskra Brzezinka | - | Nadwiślanin Gromiec | |
Brzezina Osiek | - | Tempo Białka | |
Sosnowianka Stanisław Dolny | - | Jałowiec Stryszawa |
Kolejka 14 - 2-3 listopada |
Babia Góra Sucha Beskidzka | - | Przeciszovia Przeciszów | |
Zagórzanka Zagórze | - | Tempo Białka | |
Nadwiślanin Gromiec | - | Brzezina Osiek | |
KS Chełmek | - | Iskra Brzezinka | |
Jałowiec Stryszawa | - | Soła Łęki | |
Unia Oświęcim | - | Orzeł Balin | |
Cedron Brody | - | Górnik Brzeszcze | |
Skawa Wadowice | - | Sosnowianka Stanisław Dolny |
Kolejka 15 - 9-10 listopada |
Orzeł Balin | - | Babia Góra Sucha Beskidzka | |
Górnik Brzeszcze | - | Zagórzanka Zagórze | |
Przeciszovia Przeciszów | - | Cedron Brody | |
Soła Łęki | - | Skawa Wadowice | |
Iskra Brzezinka | - | Jałowiec Stryszawa | |
Brzezina Osiek | - | KS Chełmek | |
Tempo Białka | - | Nadwiślanin Gromiec | |
Sosnowianka Stanisław Dolny | - | Unia Oświęcim |
(źródło: 90minut.pl)