statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka Juniorów z rajskiem

• autor: bania_1, 2013-09-13 15:36

W w ubiegłą sobotę (07.09.2013) Nasi juniorzy stoczyli zacięty bój z ekipą z rajska jednak przegranym przez gospodarzy 2:1. Więcej o tym meczu w rozwinięciu

Nasi zawodnicy zaczęli ten mecz z mocnym postanowieniem wygrania go. Zawodnicy z Rajska weszli jakby żwawiej w ten mecz co skutkowało kilkoma groźnymi akcjami pod bramką gospodarzy. Nasza drużyna dzielnie się broniła i wychodziła z kontratakami które kończyły się zagrożeniem pod bramką rywali. Więcej szans na otwarcie wyniku mieli szansę goście lecz dobra postawa obrony i bramkarza ochroniła nas przed stratą bramki. Wynik spotkania otworzyli zawodnicy z rajska po samobójczym trafieniu Kacpra Malickiego Który nabiegł na piłkę która toczyła sie po lini 5 metra. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Na drugą połowę Nasi zawodnicy wybiegli z większa determinacją. Gospodarze coraz śmielej atakowali bramkę zawodników z Rajska. Po wyrzucie piłki z autu która przelobowała jednego obrońce rywali i trafiła do Przemka Minajkina który pięknym uderzeniem pod sama poprzeczkę wyrównał wynik spotkania od tego momentu nasi zawodnicy przeważali lecz swojej sytuacji nie wykorzystali Przemek Minajkin i Maks Baranek pierwszy trafił w poprzeczkę a drugi z bliskiej odległości głową nie trafił. Zwodnicy Rajska wyprowadzali kontry lecz obrona je przechwytywała i od razu zatrzymywała. Po błędzie obrońców i szybkiej kontrze Gości sam na sam z naszym bramkarzem wyszedł jeden z zawodników z rajska lecz znakomitą obroną wykazał się nasz bramkarz po tej kontrze iskra wycofała się lekko co było spowodowane atakami zawodnicy rajska zdobyli bramkę pod koniec meczu po którym uderzeni nasz bramkarz skapitulował wynikiem 2:1 skończył się mecz. Naszych zawodników trzeba jednak pochwalić za walkę którzy dzielnie stawili opór zawodnikom z rajska.