statystyki szczegółowe

Aktualności

Sobotni Turniej ,Mały Puchar i statuetka dla Bariego !!!!!

• autor: redaktor_iskra, 2014-11-22 15:03

W sobotę 22 listopada na obiektach MOSiRu w Chełmku rozegrany został Turniej o Puchar Burmistrza Libiąża a zorganizowany przez Zarząd Klubu Nadwiślanin Gromiec.

Wisła Jankowice

Mecze odbywały się na sztucznej murawie na połowie boiska w systemie każdy z każdym 2 x 10 minut.

Nasi zawodnicy niezbyt udanie rozpoczęli zmagania bo od porażki 0:2 z Gorzowem.

Drugim rywalem była drużyna zwycięskiej w całym turnieju Szczakowianki ,której ulegliśmy 0:4.

Po nich przyszedł czas na gospodarzy Nadwiślanina Gromiec gdzie po bardzo wyrównanym spotkaniu ulegliśmy w ostatnich minutach 0:2.

Po ty meczu nastąpił zwrot w poczynaniach naszej drużyny.

Doskonały mecz w defensywie i bramka popularnego Glizdy dały nam punkt,który jak się póżniej okazało był najcenniejszy z całego turnieju.

Piąty mecz to już popis gry naszych piłkarzy i zwycięstwo nad liderem chrzanowskiej A klasy - Zrywem Żarki 5:0!!!

Trafienia w tym meczu odnotowali Jacek Linczowski, zawodnik testowany - 2 ,Dawid Szewczuk oraz występujący dzisiaj na nietypowej dla siebie pozycji Michał Łaski :)

Ostatni mecz to pojedynek z Wisłą Jankowice.Zwycięzca tego pojedynku miał szansę poważnie myśleć o tzw.Małym Pucharze za zajęcie IV miejsca...

Po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu Iskra po bramce zdobytej głową przez Linczowskiego zwyciężyła 1:0.

W tym samym czasie rozgrywany był pojedynek pomiędzy Gorzowem i Bobrkiem o III miejsce w turnieju.Gorzowianie nie dali szans rywalom zza miedzy i zwyciężyli 5:2.

Tym samym IV miejsce przypadło Iskrze ,która wyprzedziła drużynę z Bobrka stosunkiem bramek.Powody do dumy ma również nasz bramkarz Paweł Baruś,który został wybrany bramkarzem turnieju!!!